KALİTE POLİTİKASI

- Yükşan Deri, kalite politikasının, üretimin çeşitli aşamalarında yer alan herkes için performans ve memnuniyette bir iyileşmeye yol açtığını ve bunun nihai ürünün yüksek kalitede ve tüketicinin beklentilerine uygun hale getirmenin en önemli adımı olduğunu bilerek hareket eder.
- Yükşan Deri, deri hammaddesinin üretim sürecini değerlendirir. Hedefleri ve uygulamaları arasındaki farkı inceler. Bu değerlendirme esnasında, varsa ortaya çıkan tutarsızlıkları azaltmak için yeni yöntemler geliştirir, niteliklerini ve iyileştirme araçlarını bünyesine doğru bir şekilde katar.
- Yükşan Deri, kalite referanslarının kontrol eder ve denetimler, fiziksel-kimyasal testler ve deri testleri şeklinde mevcut veya yeni denetimler ile kontrolleri sağlar,
- Yükşan Deri, hedeflerinin tanımını oluşturduktan sonra gözlemler yapar; avantajlarını ve zayıf noktalarını tanır. Buna göre bir eylem planı oluşturur, karar verilen planı uygular, bu planın uygulamada da işe yarıyor olduğunun takibini yapar. Nitekim iş ortaklarının ve müşterilerinin ürünlerin üretim ve tedarik aşamalarının saygın, çevre dostu ve güvenlik açısından sağlıklı olduğunu bilmesini sağlar.
-Kaynaklarının organizasyonu ile iç organizasyonunun sistemli bir şekilde çalışmasını sağlayarak en yüksek seviyeye çıkardığı ürün güvenliği ve ürün dayanıklılığı ile müşteriye sunulan deneyimi mükemmel hale getirir.
- İyileştirme ekseni ile müşterilerden gelen geri bildirimler arasındaki ilişkinin önemini bilir ve maksimum uygulama becerisine sahip profesyonellerden oluşturduğu ekibiyle bu iyileştirmeyi gerçekleştirir.
- Hammadde muayenesi, üretim esnasında muayene, sevkiyat öncesi muayene, taşıma öncesi muayene gibi adımlarla alıcıya tamamen sorunsuz ürünlerin tedarik edilmesini sağlar.

YUKARI