MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

Müşterileri ile sağlıklı ve sürekli ilişkiler kuran, her zaman taahhüt edilen hizmetten fazlasını yerine getiren ve müşterilerinin gizli ve özel bilgilerinin korunmasına özen gösteren Yükşan Deri, başarıyı sadece finansal rakamlarla ölçmeyen ilişkiler kurmayı ve sonuçlara ulaşılırken müşteriler, tedarikçiler ve ticaret ortakları tarafından karşılıklı faydalardan yararlanılmasını hedefler.
- Yükşan Deri, müşteri memnuniyetini sürekli hedef olarak görür. Müşteri değer ve davranışlarındaki değişiklikleri her zaman sistematik olarak takip etmek, müşterilerin hizmet ve ürünlerden beklentilerini tespit etmek ve bu beklentileri koşulsuz yerine getirmek ana iş hedefidir.
- Müşterilerin şikayet, talep ve önerilerini istedikleri kanaldan 7/24 iletebilmeleri olanağı oluşturulmuştur ve bildirilen şikayetler şeffaf, tarafsız, adil ve gizli bir şekilde ele alınır.
- En doğru yöntemlerle sorunsuz hizmet sunarak % 100 müşteri memnuniyeti sağlanır, şikayet oluşmadan ilk seferde yanlışsız ürün teslimi gerçekleştirilir.
- Tüm çalışanlar müşteri memnuniyeti için empati ile çalışır ve herhangi bir şikayetin tekrar oluşmaması için gerekli düzeltici ve önleyici faaliyetleri yürütür.
- Teknolojiyi yakından takip ederek müşteri ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler sunulur.
- Şeffaflık, erişilebilirlik ilkeleri doğrultusunda müşteri odaklı bir yaklaşımla operasyonlarla ilgili müşteri şikayetlerini anlamak, tespit etmek, analiz etmek, yönlendirmek, çözüm sunmak ve sonuçları müşterilere en doğru şekilde bildirmek için süreçler değerlendirilir ve yönetilir.
Yüksan Deri, müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda, özellikle müşterilerinden ve çalışanlarından, tüm paydaşlarından alınan geri bildirimleri kullanarak, ürün ve hizmetlerini geliştirmek için gerekli tüm kaynakları sağlayarak süreçlerini sürekli iyileştirir.

YUKARI